סופר נירוסטה אשקלון בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3224878
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

עבודות נירוסטה

 
 
עם השנים, נירוסטה הולכת ומשתלטת על עיצוב המטבח, הן המטבח הביתי, ובעיקר במטבחי מסעדות ומוסדות. אין זה פלא. נירוסטה הינה חומר גלם אידילי לעיצוב המטבח וציוד המטבח, ולאחרונה, מעבר לתכונותיה השימושיות הרבות, הפך השימוש בה לטרנד, בשל המראה ההיי-טקי המודרני והתעשייתי שהיא יוצרת בחלל. יתרונותיה הרבים מותאמים בדיוק לצרכים המיוחדים שדורשת סביבת עבודה זו. במטבחים חשופים הרהיטים והמשטחים ללכלוך רב, לכתמים ולנוזלים, חלקם שומניים. המשטחים צריכים לשאת מגע של חומרים קרים מהמקפיא, לצד להט תבניות חמות מהתנור, ולהיות מוגנים מפגיעות סכיני חיתוך. עבודות נירוסטה עונות באופן מושלם על כל צורכיהם של מטבחים גדולים וקפיטריות.
 
 
 
עבודות נירוסטה
 
 
 
 
 

דוגמאות לעבודות נירוסטה של חברתנו -

 
 

למה לבחור דווקא בעבודת נירוסטה?

 
נירוסטה הוא למעשה שם נרדף לפלדת אל-חלד – סגסוגת ברזל וכרום. ייחודה של פלדת אל-חלד, כמשתמע משמה, הוא הצטיינותה בעמידות בפני חלודה וקורוזיה, הרבה יותר מאשר פלדה מסוגים אחרים. הקורוזיה הורסת את המתכת, ונגרמת על ידי מים וחומצות – חומרים המצויים בשפע בסביבת העבודה במטבח. נירוסטה, לעומת זאת, תחזיק נהדר בסביבה כזו, לא תחליד ולא תיפגע גם כשמדובר בחשיפה לכמויות מים ניכרות באופן יומיומי, כמו, למשל, בכיור עשוי נירוסטה.

זהו אינה יתרונה היחיד של הנירוסטה, ההופך אותה לפופולרית במטבח. נירוסטה ניתנת לניקוי בקלות רבה, ועל כן אינה מוכתמת במהירות באופן הגורם לה לאבד את הברק היפה האופייני לה.

נירוסטה מצטיינת גם בנקודת רתיחה גבוהה, ועל כן משמשת בייצור תנורים וכיריים. דלפקי הגשה מנירוסטה שכיחים מאוד בקפיטריות עמוסות אדם, היות והם מאפשרים להניח עליהם מגשים וכלים חמים מאוד מבלי שתיגרם פגיעה למשטח המבריק מהחום. בנוסף, המשטח מסייע לשמירת החום של אותו מזון, ודואג לכך שחומו לא יתנדף במהירות – אידיאלי עבור מנות חמות במקומות הומים.

 

יתרונות של עבודות נירוסטה

 
יתרון נוסף של עבודות נירוסטה במטבח הוא חוזקו של חומר גלם זה. קל לעצבו, אך מנגד המוצר המוגמר הינו קשיח מאוד. ציוד מנירוסטה עמיד מאוד ואינו נשבר, גם בסביבות עבודה לחוצות ואינטנסיביות של מסעדות מבוקשות, כשכלים כבדים נזרקים מצד לצד, וחפצים עלולים ליפול ולרסק חומרים אחרים, כגון ציוד ומשטחים העשויים מקרמיקה.

עבודות נירוסטה יכולות לספק משטח עבודה אחיד, הכולל כיריים יצוקות לתוך היחידה, או כיורים בילט-אין. משטחי עבודה שכאלו ניחנים בקווים נקיים, ללא רווחים שעלולים להזדהם מפירורים ולכלוך.

חברת סופר נירוסטה אשקלון בע"מ מספקת תכנון, ייצור, שיווק ומכירה של ציוד למטבחים מוסדיים ולתעשייה, העשוי עבודות נירוסטה: מנדפים, כיורים, דלפקי הגשה וחימום, עגלות שירות, תנורים, ארונות חימום ועוד. לחברה ניסיון רב ויידע בתחום עבודות נירוסטה, עבור לקוחות רבים כגון, מסעדות, בתי מלון, אולמות אירועים, קיבוצים, בתי אבות, שירות בתי הסוהר, רשות שדות התעופה ומשרד הביטחון. חברת סופר נירוסטה מתמחה במתן פתרונות לצורכי מטבח מורכבים, תוך הקפדה על עמידה בלוח זמנים, גימור מושלם ושירות אישי ואדיב ללקוח.