סופר נירוסטה אשקלון בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3224878
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

סירים מתהפכים מנירוסטה

 
סיר בישול מתהפך יכול להיות הרבה יותר טוב למטבח שלכם. הוא יכול לחמם את האוכל בצורה אחידה יותר וגם החימום עצמו יהיה חסכוני ויעיל יותר. עם זאת, יש מגוון רחב של סירים מתהפכים מנירוסטה וממגוון חומרים אחרים והבחירה שלהם לא תהיה פשוטה. למזלכם אנו כאן כדי לעזור ולכוון אתכם לעבר הבחירה הכי טובה עם כמה פרטים שחייבים לעניין אתכם, אם יש לכם מטבח מוסדי לתפעל.
 
 
מערכת סיר נירוסטה ו2 מחבתות מתהפכיםמערכת סיר נירוסטה ו2 מחבתות מתהפכים
סיר בישול נירוסטה מתהפך בהיפוך ידני מק"ט: 1050סיר בישול נירוסטה מתהפך בהיפוך ידני מק"ט: 1050
 
 
 

התאמת סירים למטבח המוסדי

 
לפני שתחשבו מיד שהבחירה היחידה שלכם תהיה החומר שמרכיב את הסיר, כאשר ידוע שסירים מתהפכים מנירוסטה נחשבים לטובים ביותר, הרי שיש עוד מגוון רחב של אפשרויות. יש סירים משודרגים יותר עם הרבה אפשרויות בעוד יש סירים די פשוטים. בחנו את כל האפשרויות וכמובן תעשו בדק בית כדי להבין מה הדרישות שלכם: מה הטמפ' המקסימלית, אלו אפשרויות חשובות לכם וכולה.
 
• סירים מתהפכים מנירוסטה יהיו הסירים הכי טובים למטבח שלכם כיוון שהנירוסטה היא מתכת עמידה לחלודה. החלודה יכולה להופיע במוקדם או במאוחר על כל מתכת אך כאשר מדובר מנירוסטה זה ייקח זמן רב.

• הנירוסטה לא רק יפהפייה ולא רק דקה מאוד מה שמקל על השימוש בה בגלל קלות המשקל והתבניות המגוונות שאפשר ליצור ממנה, אלא גם תהיה הקנייה הכי משתלמת לשנים רבות. לא רק שהשימוש בסיר זה יהיה הרבה יותר ארוך מאשר כל חומר אחר, הוא יהיה גם פשוט יותר בגלל שהיא קלה לניקוי.

• אמרנו שלנירוסטה יש מרקם חלק אך הוא לא יהיה יעיל רק למראה. מעבר למראה הנפלא והיוקרתי, המרקם של הנירוסטה מאפשר ניקיון פשוט ומהיר. לא צריך לבזבז זמן רב על ניקיון ואפילו שטיפה ידנית תהיה מוצלחת ומהירה יותר!