סופר נירוסטה אשקלון בע"מ
 
 
 
 
 
4.5
5 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3224878
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

נירוסטה

 
הנירוסטה היא אחד החומרים הכי מוצלחים שיש. היא עמידה מאוד, היא מאריכה שנים וזו גם הסיבה מדוע היא משולבת בכול כך הרבה אלמנטים שקשורים למטבח ולכלי הגשה. הנה כמה עובדות שאולי לא ידעתם על נירוסטה, ויסבירו לכם מה טיבה של המתכת הנפלאה הזו.
 
 
 
 

נירוסטה היא פלדה

 
נירוסטה היא למעשה סוג ספציפי של פלדה. הנירוסטה נוצרת על ידי ערבוב של כמה חומרים שונים עם מרכיב משמעותי של ברזל. הערבוב הזה נקרא סגסוגת וניתן ליצור נירוסטה יותר או פחות איכותית לפי הדרישה, דבר שכמובן יקבע את מחירה בהתאם. לא כל נירוסטה תהיה עמידה לאורך שנים, אולי סימן ההיכר שלה, ולכן חשוב מאוד לבחור
נירוסטה איכותית שתהיה עמידה לטווח הארוך.
 
משטח נירוסטה לעבודה עם כיור
 

נירוסטה עמידה באופן מיוחד

 
סופר נירוסטה היא חומר עמיד באופן יוצא דופן. העמידות הזו מתבטאת בכמה פרמטרים כאשר הראשון שבהם הוא כמובן עמידות לקורוזיה. לא סתם באנגלית היא נקראת stainless steels שזה בלתי מחלידה באנגלית. היא תהיה עמידה גם בתנאים רטובים מאוד ובוודאי בתנאי לחות קשים, כיאה בארץ ובכל מטבח תעשייתי ופרטי, כאשר אריכות הימים שלה מגיע למעלה מעשור שלם.
 
 

נירוסטה חומר חזק

 
נירוסטה היא אחת המתכות הדקות ביותר שיש. מצד אחד יש אנשים שיחשבו שמדובר בחיסרון גדול הרי בסופו של דבר זה אומר שהיא מתעקמת בקלות. הפך הוא הנכון, הנירוסטה היא אחת המתכות החזקות ביותר ובטח ביחס לדקות שלה. העובי הדק שלה מאפשר ליצור תבניות שונות ומגוונות ובשל כך אנו יכולים ליצור כל מיני דוגמאות של כלי הגשה, כיורים, כפיות ושאר סכו"ם ועוד.
 

נירוסטה שימושית לא רק במטבח

 
למרות שאנו מכירים את הנירוסטה בעיקר מהשימושים שלה במטבח, היא שימושית מאוד גם מחוצה לו. למרות שכיורי נירוסטה, סכו"ם, צלחות וקערות נפוצות מאוד מהמתכת האיכותית הזו היא שימושית גם למחליפי חום ועוד חלקים שונים במכונות רבות בתעשיות רבות.
 

מקור המילה נירוסטה

 
למרות שנדמה כאילו נירוסטה היא שם של מתכת, תתפלאו, היא לא. למעשה השם של המתכת הוא פלדת אל חלד והמילה נירוסטה היא בסך הכול שם של מותג שהפך לשם של המוצר, זאת בזכות חברה גרמנית שרשמה על המתכת פטנט, ומקור המילה הוא מגרמנית.