הזמנת שירותי ניקוי למנדפים

כל מי שמנהל מסעדה או בית קפה יודע היטב שהוא חייב לשמור על הניקיון ועל הבטיחות במטבח שלו, ואין ספק שאחת מהדרכים לעשות את זה היא על ידי המנדפים. תפקידם של המנדפים הוא למעשה לגרום לכך שכל העשן לא ימלא את המטבח, מה שאומר שאפשר יהיה לבשל הרבה יותר בקלות במקום. עם זאת חשוב להבין גם שצריך לנקות כל סוג של מנדפים קיימים, כי אחת הבעיות היא שהשמן נדבק אליהם ועלול להחמיר כל שריפה שתתפרץ, או אף לגרום לשריפה כזאת במטבח. לכן נשאלת השאלה איך כדאי לנקות את המנדפים השונים, והתשובה היא חד משמעית: לא כדאי לנקות את המנדפים לבד.

בחירת אנשי המקצוע

 
כדי לנקות מנדפים יש צורך בידע רב וניסיון, ולכן למעשה מה שעליכם לעשות הוא לבחור את אנשי המקצוע שאליהם אתם רוצים לפנות. לא בכל חברה שבה מציעים לנקות את המנדפים שלכם אכן יוכלו לתת לכם שירות מספיק טוב, ולכן בהחלט כדאי לבדוק אל מי אתם פונים ומה מבטיחים לכם. צריך לא רק ידע מיוחד כדי לנקות את המנדפים אלא צריך גם ציוד מתאים ולכן מומלץ לכם לפנות רק אל מקום שבו עוסקים בתחום הזה מזה שנים. חברה של מומחים תוכל לשלוח אליכם את אנשי המקצוע הטובים ביותר שיש לה לצורך ביצוע המשימה, מה שאומר שבסופו של דבר המנדפים במטבח שלכם יהיו נקיים וכשירים להמשך עבודה.
 
מנדף נירוסטה
 

ההקפדה על הניקיון

כשמדברים על ניקוי מנדפים צריך לשים לב לא רק לכך שעושים את זה בצורה מקצועית אלא גם לכך שעושים את זה על בסיס קבוע. צריך לבדוק את מצב המנדפים לפחות פעם אחת בשנה ולנקות אותם, כי אחרת אתם מסכנים לא רק את המטבח עצמו אלא גם את האנשים שעובדים בו.

אתם חייבים להבין שהמטבח של המסעדה, הניקיון והבטיחות שבו זה בדיוק מה שיקבע האם העסק שלכם יאריך ימים או לא. כאשר המומחים בתחום ינקו את המנדפים שלכם תוכלו להיות בטוחים שהם יישארו נקיים לזמן רב ולכן לא כדאי לנסות לעשות את זה לבד.
ציוד למטבחים - סופר נירוסטה
לפרטים נוספים ולהזמנות – צרו עמנו קשר ונשמח לענות על כל שאלה.