סופר נירוסטה אשקלון בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3306656
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מקרר נירוסטה תעשייתי

 
מקרר תעשייתי לא רוכשים כל שנה וגם לא כל שלוש שנים, ועל כן כאשר עומדים לבצע רכישה, יש לעשות מעט שיעורי בית מקדימים, ולו על מנת לקבל החלטה חכמה שתלווה אתכם לאורך זמן. אי לכך עוד לפני שמחליטים איזה גודל, חלוקה, תצורה, או סוג גימור מעדיפים, מוטב להתמקד בקטגוריית "מקרר נירוסטה תעשייתי", וזאת כי מדובר בחומר אידאלי עבור מוצר מהותי כגון מקרר, ועל כן טוב לדעת שחברת "סופר נירוסטה" מעמידה לרשותכם מבחר נרחב של דגמים לצד עיצובים וגדלים רבים, כך שכל לקוח יזכה להתאמה מלאה עבור שורת דגשים אישיים.

 

כיצד משתלבות תכונות חומר הנירוסטה עם איכות המקרר?

 
מדוע מראש רבים מתמקדים במקרר נירוסטה תעשייתי? כיוון שהם יודעים להעריך את תכונות החומר.
במה מדובר? ראשית נציין ששם החומר נובע מקיצור של מונח בגרמנית - "פלדה בלתי מחלידה", וזאת כיוון שחומר הנירוסטה עשוי מתרכובת של שורת מתכות שביחד יוצרות "חומר על" – חומר שידוע לטובה בשל עמידותו הגבוהה מפני חלודה ובלאי, ולו כי השכבה החיצונית אינה מאפשרת חדירה של אוויר ומים. כמו כן חומר זה קל ביותר לנקות, הוא אינו מתקלף והוא אידאלי עבור סביבה כגון מטבח - סביבה בה יש מגע רב עם טמפרטורות גבוהות (או לחלופין נמוכות), מים, שומנים וריבוי של לכלוך.

 

הבחירה של משרד הבריאות

 
כיוון שמאוד קל לנקות מקררי נירוסטה, וחומר זה אינו נוטה לעטות שכבת חלודה ואף מתאפשר ניקוי נוח ביותר, משרד הבריאות בחר בסוג מקררים מנירוסטה כאידאליים עבור מפעלים לייצור תרופות ומזון – שני מקומות בהם ישנה חשיבות יתרה לרמת הניקיון.
התייעצות מקצועית כאן בחברת "סופר נירוסטה" אתם מוזמנים למצוא מגוון גדלים של מקררים, מקררי נירוסטה תעשייתים עומדים ושוכבים בעלי תצורות, סגנונות וייעודיים שונים, כך שבין היתר ניתן למצוא מקררי ענק, מקררים קטנים, מקררים לעסקי המזון, מקררים תעשייתיים ועוד, כאשר אם מתלבטים בין מקרר כזה לאחר, טוב לדעת שניתן להתייעץ עם צוות החברה, וזאת כי הם מחזיקים במגוון תובנות בתחום, ולו בשל הניסיון הרב ורמת המקצועיות הבלתי מתפשרת.
 
 

מקרר תעשייתי מנירוסטה - מגוון דגמים

 

מקרר נירוסטה תעשייתי דלת אחת

 
 

מקרר נירוסטה תעשייתי 2 דלתות

 
 

מקרר נירוסטה תעשייתיים 3 דלתות ומעלה

 
 

מקרר נירוסטה מותאם למטבח המוסדי

 
מטבח מקצועי מצריך לוודא מראש אפס תקלות לצד יעילות יתרה. אי לכך כאשר בוחרים במקרר מנירוסטה, ניתן להבטיח שהוא יקל את העבודה, יקצר את זמני הניקיון, ישמור על חזות מסודרת ואף יעניק מענה מלא לצרכים הפרקטיים, ולו כי כאן תמצאו שורת מקררי נירוסטה עבור ייעודים שונים ואף מקררים שמאפשרים משחק עצמי עם החלוקה הפנימית עבור התאמה מלאה. אתם מוזמנים להתאים את המקרר נירוסטה עבור כל מטבח מקצועי בהתאם לצרכים אישיים. כמו כן מקררי הנירוסטה התעשייתיים והמוסדיים שלנו אינם רק מאוד יעילים מבחינת בלאי ותחזוקה, אלא הם גם מאוד עוצמתיים וחכמים מבחינת צריכת חשמל, כך שבאמצעות שילוב של מערכת ויסות ומערכות בקרה משוכללות, אתם תקבלו מענה מלא.

 

מקרר נירוסטה קטן או גדול - הבחירה המתבקשת

 
אם גם אתם מבקשים מקרר מרשים ופרקטי כאחד ומעוניינים לרכוש בראש שקט ולדעת שעבור כל בעיה וצורך יש לכם כתובת אמינה - נראה שגם אתם צרכים להתמקד בקטגוריית מקרר נירוסטה תעשייתי.
 
 
מקרר עומד 2 דלתות לעגלות מק"ט: 8012
לוקרים לאחסון עם נעילה אישית
מקרר עומד מעוצב לבית
 
 
מקרר נירוסטה עומד
מקרר נירוסטה עומד
לוקרים נירוסטה לאחסון עם נעילה אישית
לוקרים נירוסטה לאחסון עם נעילה אישית
מקרר נירוסטה | עומד לבית
מקרר נירוסטה | עומד לבית
מקרר נירוסטה עומד מעוצב
מקרר נירוסטה עומד מעוצב
מקרר נירוסטה | עומד 2 דלתות לעגלות מקט 8012
מקרר נירוסטה | עומד 2 דלתות לעגלות מקט 8012
מקרר נירוסטה | עומד דלת אחת  מקט 8011
מקרר נירוסטה | עומד דלת אחת מקט 8011
מקרר נירוסטה | עומד דלתות לעגלות מקט 8012
מקרר נירוסטה | עומד דלתות לעגלות מקט 8012
מקרר נירוסטה תעשייתי | דלפק עם סלטייה
מקרר נירוסטה תעשייתי | דלפק עם סלטייה
מקרר נירוסטה דלפק עם סלטיה ומגירות מקט 8035
מקרר נירוסטה דלפק עם סלטיה ומגירות מקט 8035
מקרר תעשייתי נירוסטה דלפק מקט 8033
מקרר תעשייתי נירוסטה דלפק מקט 8033
 
 
 
סופר נירוסטה -
חברה עם ניסיון ומוניטין של 40 שנה בתחום המוצרים למטבח המוסדי ובפרט מקררים תעשייתיים