סופר נירוסטה אשקלון בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3306656
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מקררי נירוסטה תעשייתים שוכבים

 
מקרר דלפק מק"ט: 8031
מקרר דלפק עם סלטיה מק"ט: 8035
 
 
מקרר תעשייתי נירוסטה דלפקמקרר תעשייתי נירוסטה דלפק
מקרר תעשייתי נירוסטה שוכבמקרר תעשייתי נירוסטה שוכב
מקרר תעשייתי נירוסטה דלפק עם סלטיהמקרר תעשייתי נירוסטה דלפק עם סלטיה
מקרר תעשייתי נירוסטה דלפק עם סלטיהמקרר תעשייתי נירוסטה דלפק עם סלטיה
 
מחפשים ציוד למסעדות וחדרי אוכל? רוצים לעצב בצורה נכונה את המטבח התעשייתי? צרו קשר עם המומחים של סופר נירוסטה אשקלון בע"מ ותקבלו הצעת מחיר מפתיעה.

חברת סופר נירוסטה מציעה מגוון רחב של מקררים תעשייתיים מנירוסטה. אנו מעמידים לרשות הלקוח אפשרות לבחור בין סוגים שונים של פתרונות קירור ומתחייבים למוצרים באיכות הגבוהה יותר.
דרכנו תוכלו לקבל הצעת מחיר משתלמת על מקרר תעשייתי נירוסטה שוכב עם או בליסלטיה, על מקרר דלפק לשימוש פרטי, עסקי או תעשיית ועוד. אנו מרכזים את כל סוגי ציוד מסעדות וחדרי אוכל ומאחורינו שנים רבות של ניסיון.
 

חשיבות מקרר נירוסטה במטבח התעשייתי

 
מקרר מהווה את ליבו של המטבח התעשייתי. במהלך עיצוב המטבח חשוב לשים דגש על מספר נקודות:
א. נגישות – מקרר נירוסטה תעשייתי חייב להיות נגיש עבור צוות העובדים של המטבח. בצורה כזו ניתן להפעיל את המטבח גם עבור מאות סועדים בעת ובעונה אחת וללא עיכובים מיותרים.
ב. אמינות – מקרר המיוצר על ידי חברה מוכרת מספק אמינות מלאה ומונע תקלות בלתי צפויות. אנו משווקים רק מקררים שוכבים העומדים בסטנדרטים המחמירים בעולם.
ג. בטיחות – כל אחד מהמקררים שלנו נבדק בקפידה ומחזיק בתו תקן. אצלנו מציבים את הבטיחות בראש סדר העדיפויות ומאפשרים לכם להפעיל מטבח תעשייתי ביעילות אופטימלית.

נשמח לעמוד לרשותכם עם עצות נוספות לגבי עיצוב של מטבח תעשייתי. הניסיון, הרקע, הכלים והידע שלנו ייחודיים בתחום הקירור בארץ. לאורך השנים ליווינו פרויקטים תעשייתיים מורכבים והצענו פתרונות קירור יצירתיים וחסכוניים. צרו קשר עם אחד הנציגים ותאמו פגישת ייעוץ ללא התחייבות.
 
מתלבטים בין דגמי מקררים שוכבים? חייגו 072-3306656 או השאירו פרטים באתר ונעמוד לרשותכם עוד היום.