סופר נירוסטה אשקלון בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3306656
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מערכות גז מנירוסטה

 
מערכת גז מנירוסטה יכולה להתאים לכל אחד. היא יכולה להתאים לבית, היא יכולה להתאים למסעדה והיא יכולה להתאים גם למטבחים תעשייתיים גדולים יותר כמו של חברות קייטרינג, בסיסים צבאיים וכן הלאה. כיצד צריך לבחור את המערכת? למה צריך לשים לב? ומה התכונות שהיא חייבת להציג?
 

מהי מערכת גז מנירוסטה ולמה היא משמשת?

 
כל מטבח ולא משנה אם מדובר במטבח מוסדי או מטבח ביתי, חייב להכיל את כל אפשרויות החימום הבישול. יכול להיות שיהיה למטבח מסוים, בעיקר מטבח ביתי, מערכת חשמלית לכיריים במקום מערכת גז אך למעשה ברוב המטבחים המוסדיים והתעשייתיים יש מערכת מגז וזאת בגלל היעילות והחיסכון שלה לטווח הארוך. מערכת גז יכולה לשמש לבישול ולטיגון כאשר אתם יכולים לבחור את המערכת שמתאימה לכם ובהמשך נסביר למה צריך להתייחס. מערכת כזו לרוב תהיה גדולה יותר במטבח התעשייתי כאשר ההתאמה האישית כאן חשובה.
 

רוצים לבחור מערכת מתאימה? תבחרו בהתאמה אישית

 
אם תחפשו מערכת גז מנירוסטה תמצאו מגוון רחב של חברות שמספקות לכם את מה שאתם רוצים. יש מערכות גז כיום בחברות רבות שחלקן יכולות להיות אמינות ומוכרות וחלקן יכולות להיראות לכם די תמוהות. בכל מקרה מבין כל הפרמטרים שיש לבדוק לפני הרכישה ועליהן נדון בהמשך, יש אחד ראשי שאתם חייבים להבין והוא התאמה אישית לשימוש שלכם. ההתאמה האישית צריכה להתבצע מכל הפרמטרים: יש להתאים את כמות הראשים במערכת שיספיקו לבישולים שהולמים את הפעילות של העסק, יש צורך בגובה וברוחב המתאים כדי שהמערכת תשתלב היטב במטבח התעשייתי וכן הלאה.
 
מק"ט : 1030
 
 
גז בישול 3 בוערים בטורגז בישול 3 בוערים בטור
מערכת גז בישול 4 להבותמערכת גז בישול 4 להבות
גז בישול 7 בועריםגז בישול 7 בוערים
מערך בישול משולב להבות ווק וגזמערך בישול משולב להבות ווק וגז
כריים גז כריים גז
 

איכות עמידות ואחריות

 
 
 
מערכת גז מנירוסטה יכולה להיות מעולה לשימוש ארוך טווח ואחרי 5 שנים שתשתמשו בה תאמרו לעצמכם שעשיתם קנייה מוצלחת ביותר. לעומת זאת יכול להיות שאחרי שנה או שנתיים היא כבר תתחיל לעשות בעיות ולא יהיה לכם למי לפנות. לכן חשוב מאוד לשים לב כמה דגשים בקנייה: קודם כל חשוב לבצע סקר שוק מעמיק ולבחור את מערכת גז איכותית. למערכת מנירוסטה יש מגוון רחב של יתרונות אך כל מקרה יש לבדוק את האיכות. שנית, יש לבדוק את האחריות, כאשר עם אחריות יהיה לכם ראש שקט לעבודה בעסק.
 

מערכת מנירוסטה הכי טובה שיש

 
מערכת גז מנירוסטה מכילה מספר רב של יתרונות כאשר מעבר לעיצוב הנהדר שלה ולשילוב הקסום שלב במטבח מלא בכלי נירוסטה, היא הכי עמידה שיש. אף אחד לא רוצה בעיות עם מערכת גז כאשר מערכת מנירוסטה תהיה עמידה נגד חלודה בצורה הכי טובה שיש. המערכת הזו מותאמת לשימוש אינטנסיבי כמו שהולם את המטבח המוסדי וכך למעשה אתם יכולים ליהנות לשנים רבות מעבודה שוטפת יעילה במיוחד.