סופר נירוסטה אשקלון בע"מ
 
 
4.5
5 חוות דעת
 
 
phone number
 
 
התקשרו עכשיו
072-3224878
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מעקות נירוסטה

אנו בסופר נירוסטה מתמחים בייצור ובהתקנה של מעקות נירוסטה בהתאמה אישית עבור לקוחות מן המגזר העסקי, המוסדי והתעשייתי. אלה, מציעים שילוב מושלם של עמידות וחוזק, עם מראה יוקרתי ומעוצב להפליא. בשל תכונות הנירוסטה היא משמשת חומר גלם מצוין, הן עבור מעקות חיצוניים והן עבור פנימיים.

מעקות נירוסטה חיצוניים ופנימיים

נירוסטה הינה סגסוגת של ברזל וכרום אשר יוצרת פלדת אל-חלד. חוזקה של הפלדה מקנה למוצרים אלה עמידות בפני עומסים וזעזועים, בעוד שתכונות האל-חלד מעניקות להם עמידות בפני לחות וחמצון. תכונות אלה, בין השאר הן מן הסיבות בגינן בוחרים רבים להתקין מעקות נירוסטה לשימוש בנקודות מפתח כגון מרפסות, נקודות תצפית, גרמי מדרגות חיצוניים וכיוצא באלה.

העמידות הרבה בפני נזקי לחות וחמצון מאפשרת להם לשמור על מראם ועל הברק היוקרתי שלהם, גם בזמן בו מעקות מחומרים אחרים מאבדים את האסתטיות שלהם. אנו בחברתנו מתמחים בייצורם בכל מידה ובכל צורה בהתאם לדרישות הלקוח ולתנאי השטח.

גם בפנים העסק מעקות נירוסטה מעניקים שלל יתרונות, כאשר הידוע ביניהם הוא המראה ההייטקי והחללי שלהם. למעשה, זהו בדיוק המראה זה שהופך אותם לחביבים ביותר כפריט פונקציונאלי ועיצובי, כאחד בקרב לקוחות כגון חברות היי טק, מסעדות יוקרה, מרכזי קניות ומשרדים מובילים. בשל המראה הייחודי של הנירוסטה, היא משמשת לא פעם כאמצעי להמשכת קו העיצוב של החלל מן הדו-ממדיות של הקירות אל התלת מימד. במקרים אלה, ניתן אף להגדיל לעשות ולהמשיך את הקו העיצובי אל תוך החלל עצמו, באמצעות רהיטי נירוסטה בשלל עיצובים.
 
מעקה נירוסטה למעלית
 
מעקות נירוסטה
 
בנוסף לעמידות הרבה של מעקות נירוסטה מפני מזג אוויר ואקלים, הם גם קלים לניקוי, ולכן, שומרים על מראם היוקרתי, לאורך זמן.
הצוות המסור שלנו מבצע כל עבודה על הצד הטוב ביותר, תוך הקפדה על עבודה מקצועית בסטנדרטים מחמירים ועמידה בתו תקן ISO-9002. הצוות ישמח לעמוד לשירותכם בכל רחבי הארץ.