מנדפי נירוסטה

מנדפים הם האישור שלכם להקים מטבח תעשייתי. מטבחים רבים מבשלים, צולים ומטגנים במשך כל היום ולכן נדרש פתרון כדי לסלק את כל העשן שנוצר בבישול אל מחוץ לבניין. מעבר לכך שהעשן הזה יכול להגיע עד ללקוחות שלכם וליצור בעיות רבות, שלא נדבר על זה שלא יהיה נעים לשבת, מדובר על סכנה בריאותית חמורה ביותר. אנחנו בסופר נירוסטה מציעים לכם ליהנות ממנדפי הנירוסטה שלנו כדי שכל זה לא יקרה. גלאי העשן שלכם יישארו נקיים מעשן והעסק שלכם יוכל ליהנות מנידוף איכותי של כל תוצרי הבישול והשריפה וגם יהיה תקין מבחינה חוקית שכן אמצעי נידוף הם בגדר חובה לפי החוק.

מנדף מקצועי רק בסופר נירוסטה

אחד הפרמטרים לאמצעי נידוף איכותיים היא העמידות. מבין כל אמצעי הנידוף הקיימים בשוק, מנדפי נירוסטה הם המנדפים המומלצים ביותר בעיקר בגלל שהם קלים מאוד לניקוי ולהברקה. מנדפי הנירוסטה עמידים לאורך זמן ואינם מחלידים. גם אחרי שימושים רבים אתם תגלו שמנדפי הנירוסטה נשארים איכותיים לאורך שנים של שימוש מאסיבי.
מטבח תעשייתי לא יהיה תקין ושלם בלי מנדף מקצועי ואנחנו בסופר נירוסטה כאן כדי להתאים עבורכם את המוצר המתאים למטבח שלכם, תוך הסבר מעמיק על ניקיון נכון, תחזוקה נכונה וכמובן שירות וליווי לאורך כל הדרך.

אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום לבירורים נוספים,
הצעות מחיר ושאלות נפוצות ונשמח לעמוד לשירותכם בכל עת