סופר נירוסטה אשקלון בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3224878
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מיחמים מנירוסטה

 
 
אם אתם צריכים לבחור מיחם למטבח התעשייתי ככל הנראה תבחרו בסופו של דבר מיחם מנירוסטה. מיחמים מנירוסטה כל כך טובים שיהיה קשה לכם למצוא חברה שמשווקת מיחמים אחרים כאשר חשוב לזכור כי עדיין יש איכויות שונות לכל מיחם ולכן עדיין יש חשיבות רבה לבחירה. הנירוסטה היא אחת המתכות הכי טובות שיש בגלל שיש לה מכלול של תכונות שיהפכו את העבודה במטבח להרבה יותר נעימה, פשוטה ועמידה. על אלו תכונות מדובר? הנה כמה מהבולטות שבהן.
 
מיחם אוטומטי עם גלישבת
מק"ט : 9000
 
 
מיחם נירוסטה אוטומטימיחם נירוסטה אוטומטי
מיחם נירוסטהמיחם נירוסטה
מיחם נירוסטה גלישבתמיחם נירוסטה גלישבת
מיחם נירוסטה אוטומטי מקט 9000מיחם נירוסטה אוטומטי מקט 9000
 
 
 
 

למה מיחמים מנירוסטה?

 
• מיחם מנירוסטה יהיה המיחם הכי עמיד שיש. הנירוסטה היא מתכת שאינה מחלידה ואתם גם יכולים להיות בטוחים שהתחזוקה שלה תהיה פשוטה.

• התחזוקה של המיחם יסתכם בניקיון וגם הניקיון של הנירוסטה יהיה פשוט למדי. בגלל שהיא אינה סופחת מים או לחות, בניגוב סמרטוט היא תחזור להיות נקייה לחלוטין.

• מיחם נירוסטה מעוצב ויוקרתי והצבע הכסוף שלו יכול להתאים גם לשימוש בפני הסועדים.

כאשר אתם רוצים לקנות מיחם, למרות שהשימוש שלו די בסיסי אתם חייבים לוודא שהפעילות שלו תהיה אמינה. מה זה אומר? המיחם צריך לשמור על המים בטמפרטורה המתאימה בלי תקלות או פעילות בעייתית של גוף החימום. הניצול האנרגטי שלו צריך להישמר כמו שהוא מהיום הראשון ועד שנים רבות של שימוש, וכמובן שהוא צריך לעמוד בכל ההתחייבות שהובטחו לכם במועד הרכישה. מיחם צריך להיות עמיד ומותאם לשימוש אך יחד עם זאת הוא חייב לאפשר לכם עבודה בראש שקט ללא בעיות. כדי לבחור נכון יש לזכור כי למקום שבו אתם רוכשים את המיחם יש חשיבות רבה לקנייה.