סופר נירוסטה אשקלון בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3306656
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

סוגי מוצרי נירוסטה למטבח

 
 
חברת סופר נירוסטה אשקלון בע"מ הינה חברה מובילה בתחום הנירוסטה, מ-1990 ועד היום. החברה מתמחה בייצור מוצרי נירוסטה איכותיים מכל סוג עבור לקוחות מן המגזר העסקי, התעשייתי והמוסדי. על מנת לוודא כי כל מוצריה עומדים בסטנדרטים המחמירים ביותר, פועלת החברה בהתאם לתקן 9002ISO. ומקפידה לעשות שימוש בחומרים בעלי תו תקן. החברה מלווה את לקוחותיה משלב התכנון ועד לגימורים האחרונים של המוצר הסופי.
 
 
 
מוצרי נירוסטה
 
 
 
 

איכות הנירוסטה בציוד

 
למותר לציין שמוצרי נירוסטה אינם שונים ממוצרים העשויים מחומרים אחרים מבחינת המגוון הגדול של רמות האיכות הקיימות עבור מוצרים אלה. כך, למשל, בעוד מוצרי נירוסטה זולים של מותגים אנונימיים עלולים לאבד את מראם במהירה ואף להתקלף ולהראות סימני חמצון וחלודה, על אף היותם לכאורה מוצרי אל-חלד. לעומת זאת, מוצרי נירוסטה אשר עשויים בקפידה, על ידי חברות מוכרות וידועות המתמחות בייצור מוצרי נירוסטה, מבטיחים שנים ארוכות של מראה איכותי, יוקרתי ומרהיב (כתלות כמובן באופן האחזקה לו הם זוכים).

אם בעבר השימוש במוצרי נירוסטה היה נפוץ במטבחים עסקיים, מוסדיים ותעשייתיים, הרי שכיום עם האופנה העירונית וקו העיצוב האורבאני המתוחכם ניתן לראות יותר ויותר מוצרי נירוסטה גם בבתים פרטיים, כולל משטחי עבודה מנירוסטה. מטבחים אלה אינם רק נאים מאוד למראה, אלא גם משמשים טבחים חובבים ומקצועיים בבית, להנאת המשפחה, החברים והאורחים. כאשר מוצרי המטבח כולו מעוצב על ידי מומחים, מוצרי נירוסטה חוברים למכלול העיצובי של המטבח, ליצירת משחק מרהיב של אורות וצללים, אשר הופכים את המטבח לחלל מעוצב להפליא, כמו גם שימושי ונוח לתפעול.

בין מוצרי הנירוסטה הנפוצים של סופר נירוסטה:
 
 
  • תנורי נירוסטה
  • מקררי נירוסטה
  • משטחי עבודה מנירוסטה
  • כיורים מנירוסטה
 
 
 
  • כיריים מנירוסטה
  • ארונות מנירוסטה
  • בארים ומדפים מנירוסטה
  • ועוד
 
 
 
 
מטרתנו בסופר נירוסטה, היא להביא אל הצרכן הישראלי את האיכות, העיצוב והסטנדרטים הגבוהים של מוצרי נירוסטה. צוות אנשי המקצוע של החברה שמחים לעמוד לשירות כל לקוח ולקוח, לייעץ ולסייע לכל אחד למצוא את מוצרי הנירוסטה המתאימים ביותר לצרכיו, לדרישותיו ולתקציבו. כאמור, סופר נירוסטה מלווה אל לקוחותיה משלב התכנון ועד להשלמת העבודה, ואף שמחה להעניק ייעוץ מקצועי לשימוש ולאחזקה תקניים במוצרי נירוסטה, על מנת לשמר את מראם המרהיב ואת יכולותיהם לאורך שנים ארוכות.
 
לפרטים נוספים ולהזמנות – צרו עמנו קשר ונשמח לענות על כל שאלה.