סופר נירוסטה אשקלון בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3306656
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

לוקרים מנירוסטה

 
לוקרים מנירוסטה מהווים שילוב מושלם בין צורך למענה, ולו כי מדובר בארון שמאפשר שמירה על ציוד אישי באופן מסודר ומאובטח ואף באופן איכותי ומרשים, וזאת הודות לחומר ממנו הלוקר עשוי, הודות לחומר הנירוסטה אשר ידוע כעמיד ביותר (כך שלא יתאפשר לפרוץ בקלות), כחומר קל ביותר (כך שגם השינוע יתאפשר בקלות יתרה) ואף כחומר ששומר על נראות בוהקת ונקייה לאורך זמן, ולו כי קל ביותר לנקות את פני החומר ומצד שני החומר עמיד מפני טמפרטורת קיצוניות, עמיד בעת מגע עם מים, אינו דוהה בעת מגע עם שמש ישירה ובנוסף הנירוסטה אינו מעלה חלודה. כמו כן, אם וכאשר פני השטח נשרטים, החומר מייצר שכבה חדשה שמחדשת את המראה ההרמוני, ועל כן בחירה בלוקר מחומר נירוסטה מהווה בחירה פופולארית - אם מבחינת תפעול ואם מבחינת נראות.

 

קהל יעד עבור לוקרים מנירוסטה

 
לוקרים מנירוסטה מאוד מבוקשים עבור לא מעט גופים גדולים, גופים כגון מפעלים, מוסדות חינוך, אתרי קייט, מרכזי ספורט, חדרי כושר, ספריות וכדומה, ולו בשל המראה היוקרתי לצד המענה הפרקטי המלא.
אי לכך כאן בחברת "סופר נירוסטה" אתם מוזמנים למצוא מבחר מנצח, מבחר שנוצר לאחר הבנה מעמיקה של צורך – הן של בית העסק והן של המשתמש עצמו. אנו יודעים לספק לוקרים במגוון גדלים, לוקרים עם פתחי אוורור וכמובן שגם לוקרים מנירוסטה לאחסון אשר מאפשרים נעילה אישית, ולו עבור תחושת ביטחון מלאה.

 
לוקר נירוסטהלוקר נירוסטה
לוקרים נירוסטה לאחסון עם נעילה אישיתלוקרים נירוסטה לאחסון עם נעילה אישית
 

תנאים אופטימליים

 
 
אנשים מפקידים בלוקר תכולה אישית שבין היתר גם עשויה להיות שוות ערך. אי לכך טוב לדעת שהלוקרים שלנו מעניקים אבטחה מלאה וכמובן שגם עשויים מחומר אידאלי לצד תהליכי ייצור מוקפדים. מכאן שאם גם אתם מבקשים להעניק ללקוחות או לעובדים שלכם תנאים אופטימליים ואם גם אתם מבקשים ליהנות מפתרון אחסון שקל ביותר לנקות והוא שומר על מראה חדיש לאורך זמן, הרי שגם אתם מוזמנים לעבור על ההיצע, לבחור בין ארון שמאפשר נעילה אישית לבין ארון שאינו, להבין איזה גודל נכון עבורכם ופשוט לייעל את שגרת היום ולהשאיר על הלקוחות והעובדים שלכם רושם אלגנטי ואיכותי.

 
 
לוקר אישי לאחסון מק"ט: 0201
לוקרים לאחסון עם נעילה אישית