סופר נירוסטה אשקלון בע"מ
 
 
 
 
 
4.5
5 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3224878
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

כיור נירוסטה

 
נירוסטה היא מתכת מהסוג המגולוון שמצופה באבץ, מה שמסגל לה את תכונת ה-אל חלד, משמע, שהייה לצד מים בהיעדר כל חלודה. נירוסטה ידועה בעמידות הגבוהה שלה, כשם שהיא לא מחלידה היא גם לא נשרטת ועמידה בפני שחיקה ושברים. אך היתרון המהותי ביותר שלה, הוא שהיא לא צוברת לכלוך. כל אלה הופכים את כיור הנירוסטה למבוקש מאוד - כי נוחות ואיכות זה בדיוק מה שאנחנו מחפשים בחלל המטבח.
 
רבים כבר מבינים שכיורי נירוסטה הם הפתרון הטוב ביותר עבור המטבח שלהם, בין אם בבית, בבית הקפה או במסעדה. עם זאת, רבים עדיין אינם מכירים את האפשרויות הרבות הטמונות בכיור שכזה ומהי הדרך הטובה ביותר לבצע התאמה של כיור זה למטבח. במאמר זה נספק מספר עצות וטיפים לגבי כיור נירוסטה, כיצד ניתן להתאים שלכם בצורה הטובה ביותר.
 

כיצד נשמור על כיור נירוסטה

 
להבדיל מחללים אחרים בבית, ששם אנו שומרים על הניקיון בקלות יתרה וללא שימוש בחומרים שונים, בחלל המטבח אנו נוטים כן לעשות שימוש בחומרים שמכתימים כמו שמן, חומץ, תבלינים חזקים כמו כורכום ועוד. אלו ידועים כחומרים שמשאירים כתמים על משטחי העבודה וגם על הכיור עצמו. אך כיור הנירוסטה האיכותי אינו סופח את כל אלה לעומת כיור מאבן וקרמיקה וכו'. לכן גם נצליח להימנע משימוש בחומרי ניקוי כימיים וחומצות למיניהם. כל הסגולות של מתכת אל חלד מאפשרות לנקות את כיור הנירוסטה בפשטות מרובה על ידי מטלית עם מעט חומר ניקוי של אל חלד, וניתן לעשות זאת מדי חודש. הניקיון היומי יומי הוא על ידי מים זורמים ושפשוף קל של סקוטש. העובדה שכיור זה הוא עמיד, אינו משחיר או נהרס הוא יתרון מהותי וזה מה שהופך את הכיור הזה למבוקש מאוד בכל מטבח.
 
שולחן עבודה עם כיור נירוסטה מקט 4020
 

בחירת הכיור עצמו – גודל וצורה

 
הדבר הראשון שתצטרכו לעשות כדי להתאים כיורי נירוסטה למטבח שלכם הוא לבחור את גודל הכיור. ישנם גדלים רבים של כיורים שביניהם ניתן לבחור. גודל הכיור צריך להיות פונקציה של השטח הפנוי במטבח ושל השימושים השונים שאתם מקנים לכיור שלכם. אם אתם נוהגים להפשיר כמויות גדולות של בשר, או להשאיר כמויות גדולות של כלים בכיור הביתי שלכם, כנראה שתצטרכו לבחור בכיור גדול יותר, אחרת, כיור קטן או בינוני יספיקו לצרכיכם.
לשאר עבודות נירוסטה סופר נירוסטה תדאג לציוד האיכותי והמתאים בשבילכם.
 
כיור נירוסטה קונזולי מקט 11020
 
 

מראה צח בעל התאמה מרבית

 
יחד עם כל היתרונות שהרחבנו לעיל, כיורים אלה בעלי מראה מבריק שמספקים למטבח אופי וצביון אלגנטי. הוא מתאים לכל סגנון עיצובי במטבח שלכם, כפרי, איטלקי, מודרני ועוד. זאת גם הסיבה שיש לו מבחר גדול של דגמים בכל החנויות המשווקות, דגמים ועיצובים שנחשבים לטרנדיים ולרלוונטיים לאורח החיים של היום. כמו כן, תוכלו להתאים לכיורים הללו את הברז המועדף עליכם שישלים את המראה היוקרתי של כיור הנירוסטה.
 

בחירת נירוסטה היא הבחירה המובטחת

 
כשאתם נמצאים בפני החלטה באיזה כיור לבחור למטבח שאתם מעצבים, בדקו את האופציה של כיור נירוסטה ותתרשמו ממבחר הדגמים הקיימים. אין ספק שעם כיור נירוסטה תעשו את הבחירה הנכונה ותרכשו לא רק כיור נוח ונקי, אלא גם כיור אלגנטי ומרשים שיישמר לכם שנים רבות קדימה.