סופר נירוסטה אשקלון בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3224878
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

כיור נירוסטה לפי מידה למטבח המוסדי

 
כיור נירוסטה למטבח - הפתרון הטוב ביותר בין אם בבית, בבית הקפה או במסעדה. עם זאת, רבים עדיין אינם מכירים את האפשרויות הרבות הטמונות בכיור העשוי מנירוסטה ומהי הדרך הטובה ביותר לבצע התאמה של כיור זה למטבח. רבים משתמשים בכיור מסוג זה הן למטבח פנים והן למטבח חוץ. אם אתם רק פותחים מסעדה או מוסד כלשהו, בטח המליצו לכם כבר שהמטבח וכליו יהיו עשויים מנירוסטה.

 
כיור נירוסטה למסעדות
 

כיצד נשמור על כיור נירוסטה?

 
להבדיל מחללים אחרים בבית, ששם אנו שומרים על הניקיון בקלות יתרה וללא שימוש בחומרים שונים, בחלל המטבח אנו נוטים כן לעשות שימוש בחומרים שמכתימים כמו שמן, חומץ, תבלינים חזקים כמו כורכום ועוד. אלו ידועים כחומרים שמשאירים כתמים על משטחי העבודה וגם על הכיור עצמו. אך כיור נירוסטה איכותי אינו סופח את כל חומרים אלה לעומת כיור מאבן וקרמיקה וכדומה. לכן גם נצליח להימנע משימוש בחומרי ניקוי כימיים וחומצות למיניהם. כל הסגולות של מתכת אל חלד מאפשרות לנקות את כיור הנירוסטה בפשטות מרובה על ידי מטלית עם מעט חומר ניקוי של אל חלד וניתן לעשות זאת מדי חודש. הניקיון היומי יומי הוא על ידי מים זורמים ושפשוף קל של סקוטש.
העובדה שכיור זה הוא עמיד, אינו משחיר או נהרס הוא יתרון מהותי וזה מה שהופך את הכיור הזה למבוקש מאוד בכל מטבח הן לפרטיים והן למוסדות, עסקים וארגונים.
 
כיור נירוסטה עם משטח עבודה
כיור נירוסטה עם משטח עבודה
כיור נירוסטה למסעדות
כיור נירוסטה למסעדות
כיור נירוסטה למטבח
כיור נירוסטה למטבח
כיור נירוסטה לפי מידה עם משטח
כיור נירוסטה לפי מידה עם משטח
 
 
 
 
*
 
 
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
* לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך
 
 
 
 
 
 
 
 

התאמת כיור נירוסטה למטבח בכל גודל וצורה

 
הדבר הראשון שתצטרכו לעשות כדי להתאים כיורי נירוסטה למטבח שלכם הוא לבחור את גודל הכיור וגודל משטח העבודה. ישנם גדלים רבים של כיורים שביניהם ניתן לבחור. גודל הכיור צריך להיות פונקציה של השטח הפנוי במטבח ושל השימושים השונים שאתם מקנים לכיור שלכם. אם אתם נוהגים להפשיר כמויות גדולות של בשר, או להשאיר כמויות גדולות של כלים בכיור שלכם, כנראה שתצטרכו לבחור בכיור גדול יותר, אחרת, כיור קטן או בינוני יספיקו לצרכיכם. לשאר עבודות נירוסטה - סופר נירוסטה תדאג לציוד האיכותי והמתאים בשבילכם.

 
שולחן עבודה עם כיור נירוסטה מקט 4020
 
 

 

מראה צח בעל התאמה מרבית

 
יחד עם כל היתרונות שהרחבנו לעיל, כיורים אלה בעלי מראה מבריק שמספקים למטבח אופי וצביון אלגנטי. הוא מתאים לכל סגנון עיצובי במטבח שלכם, כפרי, איטלקי, מודרני ועוד. זאת גם הסיבה שיש לו מבחר גדול של דגמים בכל החנויות המשווקות, דגמים ועיצובים שנחשבים לטרנדיים ולרלוונטיים לאורח החיים של היום. כמו כן, תוכלו להתאים לכיורים הללו את הברז המועדף עליכם שישלים את המראה היוקרתי של כיור הנירוסטה.

 

בחירת כיור נירוסטה של סופר נירוסטה היא הבחירה המובטחת

 
כשאתם נמצאים בפני החלטה באיזה כיור לבחור למטבח שאתם מעצבים, בדקו את האופציה של כיור נירוסטה ותתרשמו ממבחר הדגמים הקיימים. אין ספק שעם כיור נירוסטה תעשו את הבחירה הנכונה ותרכשו לא רק כיור נוח ונקי, אלא גם כיור אלגנטי ומרשים שיישמר לכם שנים רבות קדימה.