סופר נירוסטה אשקלון בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3306656
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

טיפים לעיצוב מטבח מקצועי

 
מעוניינים במטבח שהוא לא רק נוח, אלא גם יפה? חשוב לכם שכל ארון וכל אביזר ישרתו אתכם בצורה הטובה ביותר? לצורך כך יש להשקיע מחשבה בתכנון נכון של המטבח. כמו כן מומלץ לבחור בציוד מנירוסטה אשר ישלים את המראה וגם יהיה נוח לעבודה. קבלו שני טיפים עיקריים לעיצוב המטבח מהמומחים של סופר נירוסטה שיהפכו אוו גם ליפה וגם יקלו על עבודתכם.
 
 

טיפ מספר 1 - בחרו במשטחי עבודה מנירוסטה

 
כל מטבח מתוכנן היטב חייב לכלול משטחי עבודה נוחים. משטח העבודה הנוח יותר הוא זה הממוקם בין הכיור לכיריים, ולכן כדאי להשאיר מטר אחד לפחות בין שני המתקנים החשובים הללו. משטחי העבודה יכולים להיות עשויים משיש, אבן קיסר או מנירוסטה. חברת סופר נירוסטה מייצרת ומתקינה משטחי נירוסטה מאיכות מעולה, שיחזיקו מעמד זמן רב. הצבע המטאלי של המשטחים הללו משתלב היטב עם כל הצבעים והוא ישלים בצורה טובה במיוחד מטבחים בעיצוב מודרני.
 
משטח עבודה עם כיור
 

טיפ מספר 2 - כיור נירוסטה זו הבחירה הטובה ביותר

 
כיורים הם ללא ספק חלק מרכזי ביותר בכל מטבח. הכיור צריך להיות גדול מספיק כדי לאפשר גישה נוחה לברז, גם כשכבר יש בו כלים.

הכיורים הנפוצים ביותר הם אלו שעשויים מקרמיקה ומנירוסטה. היתרון של כיורי נירוסטה הוא בכך שקל לטפל בהם, וחשוב מכך, הם מוגנים משבירה גם במקרה וכלי כבד כלשהו נופל לתוך הכיור. הכיורים הללו משתלבים היטב בכל סגנונות העיצוב ומתאימים לשימוש ביתי ותעשייתי כאחד.

חברת סופר נירוסטה מספקת מגוון מוצרי נירוסטה איכותיים לאבזור המטבח. המוצרים שלנו יתאימו לכל סגנונות העיצוב, וישרתו את לקוחותינו שנים רבות.
 
את מוצרינו ניתן לשלב בעיצוב המטבח כבר בשלב התכנון וגם במקרים בהם צריך להחליף מוצרים שיצאו מכלל שימוש.
לפרטים ולהזמנות לחצו כאן.