סופר נירוסטה אשקלון בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3224878
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ייצור גריל נירוסטה בהתאמה אישית

 

גריל מנירוסטה - "חובה" בכל מטבח ישראלי

 
 
 
יש הרבה מוצרים שנחשבים לישראלים וזה בכלל לא חשוב מה המוצא האמיתי שלהם. זה נכון לגבי מאכלים ולגבי מנהגים שונים אך אם יש משהו אחד שאין עוררין על הישראליות שבו הוא המנגל. המנגל קיים בכל בית בווריאציה כזו או אחרת וסביר להניח שרובם עשויים מעבודות נירוסטה. גריל נירוסטה הוא הגריל הכי נפוץ בישראל ובעולם כולו ויש לכך סיבות ברורות.
 
מנגל נירוסטה רדיאנטי על גז מק"ט: 4630מנגל נירוסטה רדיאנטי על גז מק"ט: 4630
גריל נייד עם ארונית שירות מק"ט: 1642 גריל נייד עם ארונית שירות מק"ט: 1642
גריל נירוסטה נייד עם מדף שירות מק"ט 1641גריל נירוסטה נייד עם מדף שירות מק"ט 1641
מנגל נירוסטה נייד מנגל נירוסטה נייד
מנגל גריל נירוסטה נייד מק"ט: 1640מנגל גריל נירוסטה נייד מק"ט: 1640
 

המנגל של כולנו

 
יש הרבה אנשים שניסו להסביר מדוע אצל כל משפחה ישראלית יש מנגל אחד לפחות ומדוע הישראלים כל כך אוהבים לעשות על האש. יש משהו בנפנף המפורסם שמתאפיין כתנועה ישראלית והרעש שהבשר עושה כשהוא נמצא על גריל נירוסטה הוא אחד הרעשים האהובים ביותר שיש. אנו אוהבים את יום העצמאות בעיקר בגלל המנגל שמתחיל לחמם לנו את האוכל אך לא מחכים רק ליום העצמאות ומנצלים כל הזדמנות כדי לחגוג עם בשר טוב וגריל איכותי. גריל עשוי נירוסטה לא סתם תופס את המקום הראשון מבין כל המנגלים האחרים כיוון שבסופו של דבר הוא הטוב ביותר למנגליסט המתחיל, המתקדם והמקצוען.
 

מדוע נירוסטה היא החומר הטוב ביותר למנגל?

 
• עוד לפני שנדבר על התכונות המדהימות של מנגל נירוסטה, יש משהו אחד שקל מאוד לשים אליו לב וזהו העיצוב. יש משהו מיוחד בנירוסטה שקוסם לכל אחד כאשר את הצבע הכסוף . גם אם נביט על מנגל ממרחק של כמה מאות מטרים יהיה לנו ברור מה אנו רואים כאשר יש מנגלים במגוון רחב של וריאציות, גבוהים, נמוכים או עם מכסים.

• מנגל נירוסטה, מעבר לעיצוב ולצבע הקסום שלו, מגיע באיכות גימורים גבוהה מאוד. הנירוסטה היא חומר חזק ועמיד אך קל מאוד לעצב אותו בתבניות בגלל שהיא דקה מאוד. כמו כן, בזכות העובדה שהנירוסטה היא מתכת דקה מאוד, אפיל ושהמנגל גדול מאוד הוא קל באופן יחסי למנגל דומה שעשוי ממתכת אחרת.

• החלופה של מנגל נירוסטה הוא מנגל מפח מגולוון. מנגלים כאלו פחות יקרים אך גם הרבה פחות איכותיים. הגלוון מתבצע באמצעות אבץ והאבץ הזה יכול להגיע לכם לאוכל מה שאתם בוודאי לא רוצים שיקרה. אחרי מספר שנים תצטרכו להחליף את המנגל בעוד שמנגל נירוסטה יישאר אתכם לאורך שנים ארוכות ומצריך תחזוקה מינימלית ביותר וניקוי פשוט.
 

כיצד מתחזקים מנגל מנירוסטה?

 
תחזוקת גריל נירוסטה היא אחת הקלות ביותר שיש וזה יפתיע אתכם שאחרי על האש רווי בשר כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להעביר מטלית עם קצת מסיר שומנים. הנירוסטה לא סופחת פיח בצורה ניכרת כמו מתכות או חומרים אחרים ואם אתם חושבים שיהיה לכם גריל או מנגל שחורים, זה אולי יקרה רק אחרי עשור של שימוש בתדירות גבוהה. היא לא מתעקמת ומלבד ניקיון פשוט אתם יכולים להיות רגועים ובטוחים שהמנגל יהיה מוכן בקלות לעל האש הבא
 

אלו סוגי מנגלים מנירוסטה קיימים?

 
גריל נירוסטה יכול להגיע במגוון גדלים וכך גם המנגל עצמו. יש מנגלים גדולים לעומת מנגלים קטנים שמתאימים לכמה סועדים ספורים, כאשר ההבדל המשמעותי ביותר הוא האם המנגל יושב על הרצפה או עומד עם רגליים גבוהות. יש כאלו שמעדיפים מנגלים עומדים ויש כאלו שיעדיפו לשבת בנינוחות כשהם לא ממהרים לשום מקום ויש צורך בבישול איטי לסטייקים טובים. אנו בסופר נירוסטה אשקלון בע"מ תמיד כאן לשירותכם לכלי הנירוסטה הטובים ביותר שקיימים בשוק ובמחירים הכי משתלמים. על איכות לא מתפשרים ואם תבחרו בנו תגלו שעשיתם את הבחירה הכי טובה לטווח הארוך במוצרים שיהיו לשירותכם לשנים רבות. פנו אלינו עוד היום ותתרשמו בעצמכם ממגוון רחב של אפשרויות למנגל הבא שלכם!