סופר נירוסטה אשקלון בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3306656
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ארונות נירוסטה חימום לשבת

 

לשמור על האוכל חם ומוכן להגשה

 
מטבחים תעשייתיים רבים מבצעים עבודת קודש בהאכלת אנשים רבים במהלך כל יום ויום. קייטרינג בצבא או באירועים הם רק חלק מהמצבים בהם ארונות החימום נדרשים כדי לשמור על האוכל חם עד שהוא מגיע לצלחות. אי אפשר להכין כמות כזו של אוכל בלי ארונות מחוממים שישמרו על האוכל טרי וחם, וכמובן בשבת חובה שיהיה במטבח הצבאי ארון חימום לשבת.
אנחנו בסופר נירוסטה מציעים לכם את כל סוגי ארונות החימום האפשריים לחוויית בישול מושלמת ללא פשרות. ניתן למצוא אצלנו את כל ארונות החימום שתרצו, גדולים, קטנים, ארון חימום לשבת, בעלי הספקים משתנים למגשים, תבניות וכל דבר שעולה על הדעת.
 
ארון חימום לפני ההגשה גדול
מק"ט : 1011
 
 
 
ארון חימום לשבת
 
 
 
ארון נירוסטה חימום גדול
 
 
 
 
 

ארונות חימום איכותיים של סופר נירוסטה

 
  • עגלות החימום שלנו הן העגלות הכי טובות שתמצאו. העגלות יכולות לשמש אתכם לכל שימוש שתרצו והן שומרות על החום באופן מושלם. אצלנו אתם תקבלו הדרכה פרטנית ביותר כיצד להשתמש בחוכמה בארונות, כיצד לנצל נכון את האנרגיה וכמובן שאנו מציעים שירות לקוחות אדיב לכל בעיה שתצוץ, ותאמינו לנו, הכול יעבוד חלק ללא בעיות.
  • ארונות החימום שלנו מותקנות על גלגלים להנעה פשוטה וקלה. כך ניתן לנייד בזהירות ובקלילות את הארונות ממקום למקום לפי הצורך של צוות העובדים. כל ארון מכיל ידית לפתיחה בטוחה וחלקה עם צירי דלתות אטומים ומבודדים לחלוטין כדי שהטמפרטורה לא תברח.
  • ארונות החימום שלנו מגיעים עם אחריות והתחזוקה שלהם פשוטה למדי. לא תצטרכו להסתבך בניקיון של הארונות, הוא פשוט למדי והנירוסטה תנצנץ אחרי כל ניקיון מחדש
 
 
 
ארון חימום נייד
מק"ט : 1010
 
ארון נירוסטה חימום דגם G
 
 
 
ארון חימום לעגלות קומבי
מקט: 1020
 
ארון נירוסטה חימום לעגלות קומבי מקט: 1020
 
 
 
 
 
 
ארון חימום עגלות קומבי
מקט: 1020
 
ארון נירוסטה חימום עגלות קומבי מקט 1020
 
 
 
 
ארון חימום נייד ל-24 תבניות
מקט: 1011
 
ארון נירוסטה חימום נייד ל-24 תבניות  מקט 1011
 
 
 
ארון חימום נייד ל36 תבניות
מקט: 1010
 
ארון נירוסטה חימום נייד ל36 תבניות מקט 1010
 
 
 
 
 
 
 
 

ארון חימום עמיד וציוד נירוסטה מתקדם

 
הנירוסטה חזקה ואיכותית ואתם לא מקבלים סתם תנור אלא תנור עמיד וחזק שיהיה לכם לאורך זמן רב. העמידות של ארון החימום הוא אחד הפרמטרים החשובים ביותר ואצלנו התנורים שמשווקים יישארו אצל הלקוחות שנים רבות של שימוש אמין וחזק. מלבד ארונות חימום ניתן למצוא אצלנו ציוד לבישול ולחימום תעשייתי ועוד מתקני סכו"ם וציוד להגשה.

פנו אלינו עוד היום לבירורים נוספים ושאלות ונשמח לעמוד לשירותכם בכל עת
072-3306656